37069018889
Jonavos g. 20, Kaunas
info@loripo.lt

E-parduotuvių kūrimas

E-parduotuvių kūrimas

Elektroninės parduotuvės kūrimas – jeigu ieškote specialistų, kurie gali sukurti pilnai funkcionuojančią interneto svetainę su visomis e-parduotuvės funkcijomis, kreipkitės į mus! 

Profesionalų komanda, sukūrusi ne vieną dešimtį elektroninių parduotuvių, padės susikurti Jūsų verslo poreikius atitinkančią interneto svetainę su e-parduotuvės funkcijomis, kad galėtumėte išplėsti savo verslo galimybes.

Covid pandemijos laikotarpis sukėlė didelius pokyčius rinkoje, kadangi fiziškai užsidarius parduotuvėms, išliko tie verslai, kurie jau turėjo ar laiku spėjo atsidaryti naujas elektronines parduotuves. Šie verslai ne tik išsilaikė, bet ir suklestėjo, kadangi vartotojai buvo priversti prekes įsigyti tik elektroniniu būdu. Pandemija pritraukė daugybę naujų vartotojų į elektroninę erdvę, tad ir šiuo metu savo e-shop turėjimas suteikia didelį pranašumą prieš konkurentus

Elektroninės parduotuvės privalumai Jūsų verslui:

E-parduotuvių kūrimas

Mūsų komanda visada įsigilina į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlo individualius sprendimus – susisiekite su mūsų komanda ir praplėskite savo verslo galimybes!

Atliekame visus darbus, nuo SEO tekstų rašymo, produktų sukėlimo ir prekių aprašymų įkėlimo, iki geriausių mokėjimo sistemų parinkimo, lengvai valdomo puslapio valdytojo “interface” bei intuityviai paprastai naviguojamo dizaino sprendimų klientams. 

Elektroninės parduotuvės Jūsų verslui

Kodėl turėtumėte kreiptis į mus?

Esame didelė, virš 500 profesionalių specialistų turinti kompanija, kuri yra sukaupusi daug metų patirties elektroninių parduotuvių ir svetainių kūrime. Galime pasiūlyt įvairias papildomas paslaugas, kad pasiektumėte trokštamą rezultatą – nuo UI/UX darbų, grafinio dizaino ar tekstų rašymo, iki vidinio ar išorinio SEO.  Užtikriname, kad Jums suteikta paslauga bus aukščiausios kokybės. Kreipkitės ir pasiūlysime geriausią variantą kainos ir kokybės atžvilgiu Jūsų verslo poreikiams patenkinti!

Archyvai

Kategorijos