37069018889
Jonavos g. 20, Kaunas
info@loripo.lt

Idea-MVP-MP

Idea MVP / MP kūrimas – ar ieškote, kas sukurtų minimalų gyvybingą produktą Jūsų verslui? Jūs tinkamoje vietoje! Mūsų 500+ profesionalų komanda dirba efektyviai, greitai ir kokybiškai. Kreipkitės dėl detalesnių Idea-MVP bei MP kūrimo įkainių bei kitokios, Jums aktualios informacijos.

Kas yra MVP? Minimalus gyvybingas produktas (angl. Minimum Viable Product arba MVP) – tai toks kūrimo metodas, kai rinkai pateikiamas naujas produktas ar paslauga, turinti pagrindines bei pakankamas savybes vartotojų dėmesiui pritraukti. Galutinis produktas į rinką išleidžiamas tik gavus pakankamai atsiliepimų iš pirmųjų produkto naudotojų. Taikome naujausias programų kūrimo technologijas, kad visapusiškai išnaudotumėte šiuolaikines galimybes ir užtikrintumėme didesnį našumą. Šių paslaugų kaina priklauso nuo to, kokias technologijas norite naudoti, kokias funkcijas norėsite integruoti ir pan. Susisiekite dėl tikslesnės kainos!

Norint savo verslo idėją paversti MVP, reikia ją ištirti, išbandyti, parengti sprendimo projektą ir tik tada jį įgyvendinti. Mūsų patyrusi komanda teikia paslaugas nuo idėjos iki MVP bei padeda verslams MVP sukurti geriau, greičiau ir ekonomiškiau.

Kuo Jūsų verslui naudingas Idea - MVP?

Naudodamasi MVP kūrimo paslauga verslininkas gali įvertinti produkto gyvybingumą prieš investuodamas laiką ir didelius finansus, kurių reikalauja galutinis, pilnai veikiantis produktas ar paslauga. MVP prototipe yra įdiegtos pagrindinės funkcijos, kurios leidžia nustatyti šios paslaugos ar prekės potencialą rinkoje ir gauti pakankamą patvirtinimą tolimesniam plėtojimui, įdedant minimalias pastangas ir išteklius. Tai ne tik sumažina krūvį kūrėjams, biudžeto išlaidas, bet ir sumažina riziką, susijusią su naujo produkto ar paslaugos pripažinimu rinkoje.

Turime patirties su šių sektorių klientais:

Idea-MVP-MP

Kodėl verta kreiptis į mūsų specialistus?

Mūsų 500+ profesionalų komanda atlieka darbus per itin trumpą laikotarpį, tačiau nustebina aukšta kokybe ir jūsų poreikius viršijančiais rezultatais. Mūsų komanda sukurs minimalų gyvybingą produktą ar paslaugą pagal Jūsų verslo poreikius, kad galėtumėte ištestuoti savo idėją. Užtikriname, kad Jums suteikta paslauga bus aukščiausios kokybės.

Archyvai

Kategorijos