37069018889
Jonavos g. 20, Kaunas
info@loripo.lt

Individualių Svetainių Kūrimas

„Microsoft“ Pagrįstos Technologijos

Loripo Su Microsoft .NET gausite saugią, keičiamo dydžio ir didelio našumo įmonės taikomųjų programų platformą. Tai puikiai tinka kuriant greitas ir saugias programas, kurios gali pasiekti bet kokius duomenis naudojant naujausias debesies technologijas. Keletas mūsų klientų yra „Facebook“, NASA ir „eBay“. Turime patyrusių žmonių komandą, kurie yra sertifikuoti „Microsoft“ profesionalai ir dirba naudodami naujausias technologijas.Loripo yra brandi ir patyrusi programinės įrangos kūrimo įmonė, kuri specializuojasi kuriant įmonės lygio viso gyvenimo ciklo.NET sprendimus mūsų klientams įvairiose pramonės šakose. Mūsų išsamus klientų tyrimas padės greitai priimti duomenimis pagrįstus sprendimus, kurie padės tapti efektyvesniais ir kontroliuoti savo verslą. Turėdami patirties ASP .NET, .NET Core, C, C#, Blazor, VB.NET, MVC WPF, MVVM ir Entity Framework srityse, sukūrėme šimtus žiniatinklio programų įmonėms ir kūrėjams.

Atvirojo Kodo Technologijos

Interneto svetainių kūrimas yra brangus ir sudėtingas. Tačiau naudodami atvirojo kodo technologijas ir savo patirtį kodavimo srityje galime sukurti pasirinktines žiniatinklio programas vos per kelias dienas. Mūsų žiniatinklio programų kūrėjų komanda turi daugiau nei 10 metų patirtį kuriant pasirinktines žiniatinklio programas, naudojant pirmaujančias atvirojo kodo technologijas, pvz., PHP, AngularJS, Node.js, Laravel ir CodeIgniter. Mūsų sprendimas yra vieno langelio principas renginių organizatoriams. Jie gali valdyti savo buvimą internete ir atlikti administracines užduotis vienoje vietoje, tuo pačiu uždirbdami komisinius už bet kokius renginius, kuriuos užsako per mus.

Elektroninės Erekybos Technologijos

Loripo yra vieno langelio sprendimas jūsų el. prekybos plėtros poreikiams patenkinti. Kai kalbame apie geriausią kokybę ir klientų aptarnavimą, su mūsų talentinga patyrusių kūrėjų ir dizainerių komanda galime patenkinti visus jūsų internetinio verslo poreikius. Magento yra galinga elektroninės prekybos platforma, skirta internetinėms parduotuvėms kurti. Mūsų programinėje įrangoje yra viskas, ko reikia norint parduoti internetu, o Shopify siūlo ekspertų priėmimo procesą, apimantį asmenines konsultacijas su vienu iš mūsų komandos narių ir prieigą prie klientų sėkmės ekspertų. Mūsų el. prekybos sprendimas padėjo verslininkams iš viso pasaulio pradėti verslą ir parduoti savo produktus internete. Shopify. Mes užsiimame prekyba, o jūs viską darote geriau.

Archyvai

Kategorijos