37069018889
Jonavos g. 20, Kaunas
info@loripo.lt

Programinės įrangos kūrimas

Programinės įrangos kūrimas

Programų kūrimas – ar ieškote, kas sukurtų profesionalią bei Jūsų verslo procesų poreikius atitinkančią programinę įrangą? Jūs tinkamoje vietoje! Mūsų 500+ profesionalų komanda dirba efektyviai, greitai ir kokybiškai. Kreipkitės dėl detalesnių programinės įrangos kūrimo įkainių bei kitokios, Jums aktualios informacijos.

Mūsų profesionalų komanda siūlo greitą žiniatinklio (angl. web-based), paskirstytų ir atskirų taikomųjų programų kūrimą pagal užsakymą. Visos kuriamos programos yra pritaikytos konkretiems jūsų organizacijos reikalavimams ir verslo poreikiams tenkinti.

Daugiausia dėmesio skiriame būtent tų programų kūrimui, kurios palengvina verslo procesų ir darbo eigos automatizavimą. Pagrindinės mūsų komandos kompetencijos sritys: debesų kompiuterija pagrįsta programinė įranga (angl. Cloud based software), ERP, CRM, didelių įmonių ir sudėtingų informacinių portalų projektavimas ir kūrimas, įvairūs verslo valdymo sprendimai, SAAS, IAAS ir produktų inžinerija.

Taip pat galime pasiūlyti ir papildomas paslaugas:

Programinės įrangos kūrimas

Taikome naujausias programų kūrimo technologijas, kad visapusiškai išnaudotumėte šiuolaikinės programos galimybes ir užtikrintumėme dar didesnį našumą. Individualių programų kūrimo paslaugų kaina priklauso nuo to, kokias technologijas norite naudoti, kokio tipo programą norite turėti ir kokias funkcijas norėsite integruoti.

Mūsų profesionalai laikosi aukščiausių kokybės standartų. Kiekvienas unikalus ir individualus mūsų klientų projektas pereina keturis etapus:
– Surenkame verslo ir funkcinius reikalavimus;
– Kuriame technologijų ir reikiamų procesų strategiją;
– Peržiūrime visas galimybes ir atliekame geriausiųjų atranką bei apžvelgiame palaikymo sąnaudas;
– Galiausiai įgyvendinime sutartą projektą ir jį pristatome;

Turime patirties su šių sektorių klientais:

Programų kūrimas

Kodėl verta kreiptis į mūsų specialistus?

Mūsų 500+ profesionalų komanda atlieka darbus per itin trumpą laikotarpį, tačiau nustebina aukšta kokybe ir jūsų poreikius viršijančiais rezultatais. Mūsų komanda sukurs programą pagal Jūsų verslo poreikius ir palengvins verslo procesus. Užtikriname, kad Jums suteikta paslauga bus aukščiausios kokybės.

Archyvai

Kategorijos