37069018889
Jonavos g. 20, Kaunas
info@loripo.lt

Tekstų kūrimas

Tekstų kūrimas – ar tu ieškai, kas atliktų įvairias tekstų rašymo ir redagavimo paslaugas?

Kad parduotum paslaugą ar prekę neužtenka eilinio teksto, fizinių prekės ir paslaugų aprašymų ar sudėties nurašymo. Šiais laikais vartotojai yra išprusę, kritiškesni ir sunkiau sudominami, tad tik kurdami įtraukiantį, nustebinantį, o galbūt kartais net ir šokiruojantį turinį išsiskirsite nuo konkurentų.

Nesijaudink, tu tinkamoje vietoje! Mūsų 500 profesionalų komanda dirba efektyviai, greitai ir atidžiai. Kreipkitės dėl detalesnių teksto rašymo kainų ir kitos, Jums aktualios informacijos. 

Kūrybinės teksto rašymo paslaugos – ruošiame reklaminius, kūrybinius bei informacinius tekstus. Tad jei siekiate sudominti potencialius klientus, išlaikyti esamus ar galbūt tiesiog ieškote gerai plunksną įvaldžiusio blog straipsnių rašytojo – kreipkitės į mus. Autentiškas ir įtraukiantis turinys gali būti tai, ko trūksta iki pilnos sėkmės jūsų versle! 

Mūsų profesionalų komanda kuria įrašus socialiniams tinklams, naujienlaiškius, prekių aprašymus e-parduotuvėms, rašo blog straipsnius įvairiausiomis temomis, kuria tekstus naujai sukurtoms svetainėms, pranešimus spaudai ir panašaus formato tekstus. Darbuojamės įvairiose verslo ir pramonės srityse, tad rasime tinkamą žodį ir žinutę, kurią Jūs norite perteikti.

Tekstų kūrimas

Atidžiai surenkame aktualią bei reikalingą informaciją, ją susiteminame ir pateikiame taip, kad smalsi akis vargiai rastų vietos kritikai. Tekstai kuriami ne tik be gramatinių klaidų, bet ir atsižvelgiama į verslo komunikuojamą būdą bei toną, o svarbiausia – į Jūsų išreikštus pageidavimus ir reikalavimus. Rašydami turinį Jums visada įsigiliname į tikslinę auditoriją ir parenkame jai tinkamus, suprantamus bei patrauklius žodžius – juk jaunuoliui ir pensininkui skirta reklama turėtų būti skirtingai pateikta. O geriausia – visi darbai atliekami per itin trumpą laikotarpį.

Aukštos kokybės, aktualus bei skaitytoją įtraukiantis turinys patrauks ne tik klientų dėmesį, bet ir bus teigiamai įvertintas Google paieškos sistemoje. Kreipkitės į didelė patirtį turinčius specialistus jau šiandien ir būkite pastebėti!

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų 500+ profesionalų komanda atlieka  tekstų kūrimo darbus per trumpą laikotarpį, tačiau nustebina aukšta kokybe ir gerais rezultatais. Dirbame su įvairių sričių verslais, tad galime pasiūlyti didžiulę patirtį!

Archyvai

Kategorijos