37069018889
Jonavos g. 20, Kaunas
info@loripo.lt

Google Ads Reklama

Google Ads reklama – ar tu ieškai, kas atliktų visas su Google reklama susijusias paslaugas?

Jei stengiatės patekti į pirmąjį “Google” paieškos puslapį ir norite sulaukti daugiau tinkamo bei į realius pirkėjus konvertuojančio srauto, turėtumėte tinkamai pasirūpinti Google Ads reklama.  Nesijaudink, tu tinkamoje vietoje! Mūsų 500 profesionalų komanda dirba efektyviai, greitai ir kokybiškai. Kreipkitės dėl detalesnių kainų ir kitos, Jums aktualios informacijos. 

Skatinkite pardavimus, generuokite “Leads” ir didinkite prekės ženklo žinomumą naudodamiesi mūsų “Google ads” paslaugomis. Pasiekite potencialius, esamus ir buvusius klientus bei pakelkite savo verslą į aukštesnį lygį! Mūsų mokamų paieškos reklamos specialistai gali padėti visais “Google Ads” kampanijos valdymo aspektais, nesvarbu, ar norite patobulinti esamą reklamos kampaniją, ar pradedate nuo visiško nulio ir jums reikia visokeriopos pagalbos.

Google reklamos tipai:

Google Ads Reklama

Taip pat užsiimame ir vaizdinių reklamos banerių kūrimu (standartiniai ir HTML5 baneriai)

Google reklamos nauda

Google Ads

Kaip veikia Google reklama?

Google Ads” turi pažangiausią mokamos paieškos platformą, kuri stipriai lenkia kitus paieškos sistemos konkurentus. “Google Ads” leidžia reklamuotojams nustatyti kiekvienos kampanijos dienos biudžetą ir pasirinkti kiekvienos skelbimų grupės ir raktinių žodžių kainos pasiūlymus. Kiekvienos reklamos kampanijos nustatymai apima tokias funkcijas kaip skelbimų tvarkaraščius, vietos nustatymus ir mobiliųjų įrenginių nustatymus (pvz.: nerodyti reklamos planšetes naudojantiems klientams arba jiems skirti mažiau biudžeto). Be to, Google Ads raktinių žodžių planavimo įrankis leidžia rasti naujus raktažodžius ir įvertinti šių raktinių žodžių kainą bei potencialų srautą.

Kodėl verta rinktis mus?

 Mūsų 500+ profesionalų komanda atlieka darbus per trumpą laikotarpį, tačiau nustebina aukšta kokybe ir gerais rezultatais. Mūsų komanda sukurs tikslingą, įdomią ir parduodančią reklaminę žinutę, kuri pritrauks tikslinės auditorijos srautą į jūsų svetainę. Užtikriname, kad Google Ads reklama Jums suteikta paslauga bus aukščiausios kokybės.

Archyvai

Kategorijos